سوسک آمریکایی

نحوه شناسایی سوسک آمریکایی

سوسک آمریکایی

1. ظاهر سوسک آمریکایی

سوسک آمریکایی به طول 7/2 تا 5/2 سانتیمتر و به رنگ قرمز متمایل به قهوه ایست ولی بالهای آن کاملاً رشد یافته است.

2. تولید مثل سوسک آمریکایی

سوسکهای آمریکایی در هنگام جفت گیری ماده ای به نام فرمون در فضا منتشر کرده که آمادگی آن ها را برای جفت گیری هشدار می دهد. جفت گیری سوسکهای آمریکایی مانند سایر حشرات صورت میگیرد.

3. رفتار و رژیم غذایی سوسک آمریکایی

سوسکهای آمریکایی مواد شيرين و نشاسته اي را ترجيح ميدهند. آنها از شكر و شكلات هاي شيرين، شير، پنير، گوشت، نان و ساير غلات و نيز از مقوا، جلد كتاب، چوب هاي روي سقف، كفي كفش، لاشه سوسري هاي مرده و فلج، خون خشك شده و تازه، مدفوع، خلط، ناخن دست و پاي افراد مريض و خوابيده تغذيه مي كنند.

4. کلیات

...

چگونه سوسک آمریکایی وارد خانه میشوند ؟

سوسکهای آمریکایی گرما را دوست دارند و پشت رادیاتورها و لوله های آب گرم مخفی می شوند، روزها در شكاف و درز دیوارها، چهارچوب درها ومبل ها پنهان می شوند. نقاط تاریك مانند: تختخواب، پشت یخچال و اجاق خوراك پزی و ظروف آشپزخانه، كابینت ها، توالت، حمام - لوله بخاری، محل نگهداری حیوانات، زیرزمین ها، داخـل تلویزیون و رادیو و دیگر وســایل الكــتریكی، آبروها و سیستم فاضلاب محل اختفای سوسکهای آمریکایی است .

سوسکهای آمریکایی  چقدر جدی هستند ؟

سوسکهای آمریکایی با آلــوده كردن كـردن مـواد غذایی از طـریق عـوامـل بیمـاری زای مـوجود در توالت ها، زباله ها، و . . .، عامل انتقال :
- بیماری های باكتریایی: -اسهال - دیسانتری -وبا -تب تیفوئید
- بیماری های ویروسی: -فلج اطفال
- حمل تخم كرم های انگلی
و نیز واكنش های آلرژیك مانند ناراحتی پوستی، خارش، تورم پلك و ناراحتی های تنفسی را ایجاد می كنند.
مقابله با سوسک آمریکایی

چگونه سوسکهای آمریکایی را از بین ببریم ؟

در صورت مشاهده هر گونه حشره ای در منزل یا محل کار با شماره 09197257810  تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما آخرین متد و روشهای مبارزه با حشرات را بطورحرفه ای برای شما انجام دهند  .