ساس تختخواب

نحوه شناسایی ساس تختخواب

 
ساس تختخواب

1. ظاهر ساس تختخواب

ساس تختخواب دارای بدن صاف و تخت بوده. ساس تختخواب به دلیل پنهان شدن در درزهای بالشت ، تشک و رختخواب به این نام معروف شده است.


2. تولید مثل ساس تختخواب

ساس تختخواب ماده بالغ، روزی ۲–۳ تخم می‌گذارد؛ که در طول زندگی جمعاً به ۲۰۰–۵۰۰ تخم می‌رسد. تخم‌ها در ابعاد یک میلی‌متری و  سفید مروارید شکل‌اند. تختم ها در مکانهای یاد شده قرار داده می‌شوند.

3. رفتار و رژیم غذایی ساس تختخواب

ساس‌ها فقط در هنگام خونخواری به طرف انسان می‌روند رد خون روی ملحفه‌ها و در مسیر مخفی‌گاه‌های ساس‌ها نشانه دیگری از وجود ساس است لکه‌های کوچک قهوه‌ای یا سیاه‌روی ملحفه، دیوار و کاغذدیواری نشانه‌ای احتمالی برای وجود ساس است.

4. کلیات

...


چگونه ساس تختخواب وارد خانه میشوند ؟

سفرهای خارجی، سوار شدن به وسایل حمل و نقل عمومی، آمدن مهمان به خانه یا خرید اثاثیه یا مبلمان دست دوم همه می توانند ساس ها را به خانه یا آپارتمان شما بیاورند.

ساسهای تختخواب چقدر جدی هستند ؟

عکس‌العمل گزش ساس‌ها در افراد متفاوت است، بعضی افراد حساسیت نداشته و در برخی افراد گزش ساس دردناک، آزاردهنده و التهاب‌آور است و قادر به خوابیدن نیستند. در مواردی هم بوی ساس می‌تواند تهوع‌آور باشد.
دفع ساس تختخواب

چگونه ساس تخت خواب را از بین ببریم ؟

در صورت مشاهده هر گونه حشره ای در منزل یا محل کار با شماره 09197257810  تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما آخرین متد و روشهای مبارزه با حشرات را بطورحرفه ای برای شما انجام دهند .
 

مرکز سمپاشی ساس

 ساس تختخوابی در جهان امروز  تبدیل به یک آفت بسیار مهم شده است . انتقال این حشره از طریق سفر ، خرید وسایل دست دوم یا حتی نو  و یا از طریق لانه سازی پرندگان می تواند در منازل ، خوابگاه ها ، هتل ها ، اقامتگاه ها  به سرعت تکثیر یابند .در روزهای اول آلودگی  بدون آنکه تشخیص داده شود می تواند تغذیه کند و به سرعت تکثیر یابد .علت گزش بدون درد ماده ای است که هنگام گزش وارد بدن انسان می شود.ساس تختخوابی فقط از طریق سمپاشی در محیط از بین می رود.

بهترین مرکز دفع حشرات موذی در کرج

ما در مجموعه آوای سلامت با بهره گیری از علوم و توانایی بهداشت محیط و پرسنل آموزش دیده،استفاده از سموم ترکیبی وبه روز ترین روش های نوین جهانی برای کاهش آلایندگی محیط آمادگی خدمت رسانی در تمام طول سال و در ساعت های اداری و غیر اداری را دارد.