مبارزه با انواع کنه ها

کنه ها انواع مختلفی دارند.

انواع کنه ها 

کنه‌ها بندپا هستند و از نظر علمی به دو گروه کنه‌های حیوانی یا Ticks و سایر کنه‌ها یا MItes تقسیم می‌شوند که گروه اخیر را برخی هیره می‌نامند. در باور عامه نام کنه فقط به کنه‌های حیوانی اطلاق می‌شود که این نوع کنه‌ها از راه خوردن خون پستانداران، پرندگان و گاه خزندگان و دوزیستان تغذیه می‌کنند.
کنه‌ها به همراه هیره‌ها زیرردهٔ کنه‌سانان (Acarina) را تشکیل می‌دهند. کنه‌ها دارای انواع یک‌میزبانه، دومیزبانه و سه‌میزبانه هستند. کنه‌های ایکسودس، هیالوما و بوافیلوس از خانواده سخت‌کنه‌ها عمدتاً در نشخوارکنندگان ایجاد بیماری می‌کنند. کنه‌های مرغی (ارگاس پریسکوس) نیز از خانوادهٔ نرم‌کنه‌ها هستند. استفاده از انواع سموم حشره‌کش مانند کومافوس، فن والریت، پرمترین و فلومترین در مبارزه با این انگل‌ها مؤثر است.

راه های مبارزه با کنه ها 

 
در صورت مشاهده هر گونه حشره ای در منزل یا محل کار با شماره 09197257810  تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما آخرین متد و روشهای مبارزه با حشرات را بطور حرفه ای برای شما انجام دهند 
 

سمپاشی انواع کنه در کرج

شرکت سمپاشی آوای سلامت در کرج ، کلیه خدمات تخصصی در زمینه سمپاشی و آفت کشی انواع کنه را به متقاضیان ارائه می دهد. حشراتی که در شرکت سمپاشی در کرج جهت آفت کشی لحاظ می گردند، شامل انواع کنه، سوسک، ساس، سوسک درشت فاضلاب، سوسک ریز آلمانی، پشه، موریانه، بید، مگس، کنه، کنه کبوتر و سایر حشرات می باشد. شرکت سمپاشی در کرج، با طعمه گذاری، تیرام پاشی و سمپاشی موش خانگی، موش سقفی و موش نروژی، در زمینه نابودی انواع موش ها فعالیت می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات شرکت سمپاشی آوای سلامت، تماس حاصل فرمایید.

سمپاشی حرفه ای کنه در کرج

ما در مجموعه آوای سلامت با چندین سال سابقه در خصوص مبارزه و سمپاشی انواع حشرات موذی آماده ی همکاری با تمامی افراد و ارگان ها جهت سمپاشی و از بین بردن انواع کنه در منازل ،ادارات،اماکن تفریحی و ورزشی و... در کرج می باشیم.