مبارزه با انواع سوسک ها

سوسک ها انواع مختلفی دارند.

انواع سوسک ها 

سوسکها یکی از حشراتی هستند که همه افراد از آن متنفر هستند و با وجود آن مشکل دارند. وجود سوسک در منزل یکی از مشکلات اصلی ساکنان منزل است. سوسکهای منازل یا به اصطلاح علمی‌تر سوسری‌ها مانند خیلی از موجودات زنده دیگر اقسام متعددی دارند.
سوسک ها از دیر باز مهمان ناخوانده یا مزاحم همیشگی خوانده میشوند یا به عبارتی بودند،هستند و خواهند بود.این بدان معناست که با توجه به شرایط زندگی و میزان رشد و تکثیر سوسک ها و از طرفی قابلیت تنوع در شرایط زندگی مزید بر علت شده تا با توجه به تمام اقداماتی که انجام شده،سوسک ها همچنان به فعالیت خود ادامه میدهند.این حشرات به مواد شیرین و نشاسته ای علاقه دارند. آنها از شكر و شكلات های شیرین، شیر، پنیر، گوشت، نان و غلات و نیز از مقوا، جلد كتاب، چوب های روی سقف، كفی كفش، لاشه سوسری های مرده و فلج، خون خشک شده و تازه، مدفوع، خلط، ناخن دست و پای افراد مریض و خوابیده برای تغذیه استفاده می كنند.
سوسکها به گرما علاقه دارند و پشت رادیاتورها و لوله های آب گرم زندگی می کنند. روزها در شكاف و درز دیوارها، چهارچوب درها و مبل ها و نقاط تاریک پنهان می شوند. گروهی از سوسکها از طریق راه رفتن و پرواز حركت می کنند.

مبارزه با سوسک ها

وجود سوسکها در محل زندگی ما خطراتی را به همراه دارد. سوسکها از آفات مهمی محسوب می‌شوند كه از كثافات، غـذاهای فـاسد، قسمتی از غذای هضم نشده خود را برمی‌گردانند، به دفع مدفـوع روی غذا عادت دارند، از دهان و غدد خود ماده‌ای ترشح می‌كنند كه در مسیر حركت آنها و منابع غذاییشان بوی ماندگار و نامطبوعی ایجاد می‌كنند. سوسکها موجودات کثیفی هستند و کثیفی را دوست دارند.

سوسکها با آلوده كردن كردن مواد غذایی از طریق عوامل بیماری زای موجود در توالت‌ها، زباله‌ها عامل انتقال:
  • - بیماری‌های باكتریایی: اسهال، وبا، دیسانتری، تب تیفوئید
  • - حمل تخم كرمهای انگلی
  • - بیماری‌های ویروسی: فلج اطفال
  • و نیز واكنشهای آلرژیك مانند ناراحتی پوستی، تورم پلك، خارش و ناراحتی‌های تنفسی را ایجاد می‌كنند.

راه های مقابله با انواع سوسک ها

در صورت مشاهده هر گونه حشره ای در منزل یا محل کار با شماره 09197257810  تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما آخرین متد و روشهای مبارزه با حشرات را بطور
حرفه ای برای شما انجام دهند .

سمپاشی انواع سوسک ها

سمپاشی سوسک در کرج

بهترین مرکز از بین برنده سوسک در کرج

سمپاشی منازل

سمپاشی لوله های فاضلابی