مبارزه با انواع جوندگان

جوندگان با حدود 2280 گونه بزرگترین راسته پستانداران روی زمین را تشکیل می‌دهند (حدود  40 درصد از پستانداران ایران و جهان در این راسته جای دارند). از نظر کثرتِ جمعیت نیز جوندگان بیشترین تعداد را شامل می‌شوند. بعضی از جوندگان بسیار به یکدیگر شبیه‌اند و برخی دیگر از نظر شکل و جثه بسیار متفاوت‌اند (موش، سنجاب، هامستر، تشی). اکثر جوندگان بدن استوانه‌ای و گردنی کلفت دارند، و از نیم‌رخ بدون سر به نظر می‌آیند.

ویژگی جوندگان خانگی

مشخصه اصلی جوندگان داشتن دو جفت دندان پیشین بلند و اسکنه‌ای شکل، یک جفت در آرواره بالا و یک جفت در آرواره پایین است. این دندان‌ها بدون ریشه هستند و دائماً رشد می‌کنند و حیوان برای سائیدن آنها مواد مختلفی را می‌جود.

موش 

نگاه به جثه کوچک این موش های خانگی نکنید. یک موش به سرعت همه لوازم خانه را ویران می کند. سرعت زاد و ولد موش خانگی بالاست و زودتر از آن چیزی که فکر می کنید تکثیر می شود. موش ها ناقل انواع بیماری هستند و سلامت انسان را به خطر می اندازند. موش ها هر چیزی را می جوند و گاز می گیرند. زندگی با چند موش کوچک و بزرگ در یک آپارتمان اصلا امکان پذیر نیست. سمپاشی موش و یا طعمه گذاری برای از بین بردن این موجود موذی تنها راه خلاصی از آن است یا تماس با شرکت سمپاشی آوای سلامت خود را از شر این موجودات موذی خلاص کنید.

سمپاشی موش در کرج

موش ها در همه جای دنیا به عنوان مزاحم شناخته می شوند. موضوع این نیست که چقدر از این حیوانان کوچک بدتان بیاید یا آنها را دوست داشته باشید. موضوع مهم اینست که موش ها در محل های کثیف تردد می کنند و انواع آلودگی را با خود به داخل منزل انتقال می دهند. موش ها مواد غذایی را می جوند و در همه جای منزل حرکت می کنند. سمپاشی موش به دلیل اینکه این حیوانات ناقل انواع بیماری ها و آلودگی ها به انسان هستند، ضروری است. موش خانگی یک حیوان دست آموز نیست و نباید با ما در یک محل زندگی کند. خدمات سمپاشی منازل هوم سرویز یک سرویس کاربردی برای حذف سریع موش ها از محل زندگی است. قبل از اینکه مشکلات جدی برای خود و خانواده تان پیش بیاید از تخصص حرفه ای آوای سلامت البرز  در دفع جوندگان استفاده کنید.

جوندگان در انواع مختلفی قراردارند.

انواع جوندگان :