مبارزه با انواع ساس ها

ساس ها انواع مختلفی دارند

انواع ساس ها

ساس تختخواب

متداول ترین ساس ها ، ساس تختخوابی می باشد.  نام علمی آنها Cimex lectulariusl می باشد. این حشرات انگلی کوچک سازگاری بسیاری با محیط زندگی انسان دارند.ساس های تازه متولدشده که با نام شفیره (نیمف) شناخته می‌شوند، بسیار کوچک ولی قابل‌مشاهده‌اند و تقریبا به‌اندازه‌ی دانه‌ی خشخاش هستند. ساس های بالغ در حدود ۶ میلی‌متر طول دارند و شکل بدن‌شان درصورتی که درحال غذا خوردن نباشند، بیضی و تخت است. بعد از غذا خوردن، اندازه‌ی آنها دو برابر می‌شود. نیمف‌ها، تخم ساس و حشره‌های بالغ، با چشم‌ غیرمسلح به‌وضوح قابل دیدن هستند.

در زبان انگلیسی، این حشرات «bedbug» یا همان حشره‌ی تختخواب نام‌ گرفته‌اند، چرا که تختخواب انسان‌ها بهترین مکان برای زندگی این موجودات است. مبل‌های راحتی، تشک تخت، لباس و سایر وسایل نرم و پارچه‌ای می‌توانند محیط مناسبی برای زندگی این حشرات باشند. این حشرات همچنین تاریکی را ترجیح می‌دهند. ممکن است که ساس ها در تمام انواع خانه‌ها، کشتی‌های کروز، سنگرها، سربازخانه‌ها و… پیدا شوند و مشکلات فراوانی را برای ساکنان این اماکن ایجاد کنند.

وقتی از نزدیک به این حشرات نگاه کنید، متوجه می‌شوید که رنگ آنها از سفید و روشن تا قهوه‌ای تیره و نارنجی تیره متغیر است. بعد از غذا خوردن، ممکن است که قطره‌ای سیاه یا قرمز در داخل بدن آنها به چشم بخورد. این حشرات معمولا در درز و شکاف‌ها و مکان‌های تاریک پناه می‌گیرند.

ساس بوسه زن

در طبیعت حشره‌ای خطرناک به نام “ساس بوسه‌‌زن” وجود دارد که می تواند از طریق گزش، افراد را به بیماری خطرناکی مبتلا کند.
این حشره پس از مکیدن خون باعث ابتلای انسان به بیماری شاگاسChagas یا تریپانوزومیازیس آمریکایی، می شود که یک بیماری انگلی استوایی است.این حشره همچنین به عنوان “قاتل ساکت” شناخته می شود، زیرا علائم بیماری بلافاصله پس از حملۀ حشره به انسان و یا دیگر موجودات زنده دیده نمی‌شود، و یا در صورت بروز بسیار خفیف است.علائم اولیۀ نیش این حشره می تواند شامل این موارد باشد: تب، تورم غدد لنفاوی، سردرد یا تورم در ناحیه گزش.
اما بعد از گذشت ۸ تا ۱۲ هفته، مرحله مزمن بیماری آغاز می شود و در ۶۰ تا ۷۰ درصد موارد علائم دیگری دیده نمی شود.

راه های از بین بردن ساس

در صورت مشاهده هر گونه حشره ای در منزل یا محل کار با شماره 09197257810  تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما آخرین متد و روشهای مبارزه با حشرات را بطور
حرفه ای برای شما انجام دهند .
 

سمپاشی منازل

شرکت آوای سلامت، سمپاشی منازل با استفاده از روشهای نوین در حوزه ی سمپاشی حشرات و آفات خدمات شما عزیزان را به بهترین نحو انجام می دهد. این شرکت با داشتن نیروهای متخصص و ماهر این تضمین را به شما می دهد که به طور کامل از شر این حشرات موذی خلاص خواهید شد. با سمپاشی کردن منزل خود آرامش را به خانه خود برگردانید. ساختمان های مرکز کرج هم مانند بقیه مناطق کرج درای حشرات موذی می باشد. حشرات زیر زمینی در همه جای شهر گسترش یافتند و تعداد آنها هر روز در حال افزایش است. یکی از وظایف و خدمات شرکت سمپاشی در آوای سلامت سمپاشی این حشرات برای جلوگیری از رشد آنهاست.

یهترین مرکز دفع حشرات موذی در کرج

سم مصرفی بر اساس حشرات مختلف متفاوت است و هرکدام قیمت متفاوتی دارد. برای مثال قیمت سمپاشی سوسک با قیمت سمپاشی بید متفاوت است. بعضی از حشرات با استفاده از سم های معمولی از بین نمی روند و مقاومت بیشتری دارند. تعیین نوع سم برای حشرات گوناگون و تعیین مقدار سم مورد نیاز بر عهده ی افراد متخصصی است که بر انواع سموم و حشرات مختلف تسلط کافی دارند. بنابراین برای اطلاع از قیمت سمپاشی سوسک یا به‌طورکلی قیمت سمپاشی منازل، بهتر است با افراد متخصص در این حوزه و شرکت های سمپاشی معتبر مشورت کنید، چراکه انتخاب سم براساس قیمت ممکن است آثار زیانباری بر سلامت افراد به جای بگذارد. استفاده از سموم بسیار قوی برای برخی حشرات لازم است و هزینه سمپاشی منازل را افزایش میدهد.

ارزان ترین سمپاشی در کرج