صنعت غذا

سلامت محیط کارخانجات صنایع غذایی و رستوران ها از عوامل بسیار مهم  میباشد. اگر کارخانه صنایع غذایی و رستوران  آلوده شود مطمئنا سلامت انسانها نیز در خطر قرار می گیرد. وجود آفات در کارخانه و رستوران باعث توقف تولید خواهد شد و علاوه بر زیان وارده به محصولات زیان زیادی نیز بر خط تولید وارد میکند. میدانیم که کارخانه های مواد غذایی بیشتر مورد هجوم حشرات هستند و زیان وارده بر کارخانه نیز بیشتر خواهد بود به همین خاطر بهتر است اگر حشراتی مانند سوسک ، مارمولک ، موش ، عقرب و ... مشاهده کردید حتما با متخصیص سمپاشی تماس حاصل نمایید. شرکت سمپاشی آوای سلامت  از شرکت های دارای مجوز سمپاشی در کرج به صورت حرفه ای فعالیت می نماید.

 

 

سمپاشی رستوران ها


در آشپزخانه رستوران ها و محل های طبخ غذا معمولا حشرات موذی مانند سوسک بسیار دیده می شود. وجود سوسک در هر مکانی از نشانه های بی توجهی به پاکیزگی و بهداشت است. سوسک نیز در انتقال میکروبها و انتشار بیماریها نقش مهمی دارد و به علت تغذیه از انواع مواد غذایی و باقی گذاردن فضولات خود بر روی آنها و ایجاد بوی نامطلوب سلامت انسان را به خطر می اندازد، علاوه بر این مشاهده سوسک موجب سلب آسایش روحی وروانی افراد می گردد.  سوسک مقداری از غذای بلعیده شده را پس از هضم بر می گرداند و مدفوع خود را نیز در همه جا پخش میکند.
درز و شکاف دیوارها، پشت کابینت ها، اطراف لوله های آبگرم و نقاط گرم و مرطوب ساختمان بخصوص اطراف حلقه چاههای فاضلاب محل زاد و ولد سوسک ها است.برای جلوگیری از آلودگی و نشر آن توسط سوسک های ریز آشپزخانه های صنعتی و انتقال بیماری به انسان لزوم دفع آفات و سمپاشی رستوران ها مراکز تهیه غذا احساس می شود ما در مجموعه آوا سلامت با بهره گیری از دانش روز دنیا در کنار شما خواهیم بود تا دفع کامل حشرات موذی و دفع هرگونه آفات احتمالی...

 
سمپاشی رستوران