دانشگاه ها و مراکز علمی

در دانشگاه ها و مدارس و مراکز علمی که تردد دانش آموزان و دانشجویان زیاد است و انواع خوراکی و فضای مناسب برای اکثر آفات و حشرات فراهم است که موجب ایجاد آلودگی در دانشگاه و مدارس و در نتیجه بروز بیماری در افراد می شود به همین دلیل ضرورت حفظ نظافت و همچنین ضدعفونی کردن مرتب دانشگاه ها و مدارس در اولویت می باشد.
ما در مجموعه آوا سلامت آماده ی آموزش در خصوص هرگونه خدمات پیشگیرانه از نفوذ آفات و حشرات به این محیط ها به شما عزیزان می باشیم،مجموعه آوا سلامت با به کارگیری آخرین ابزارآلات پیشرفته روز دنیا به دفع هرگونه حشرات و آفات احتمالی در دانشگاه ها ،مدارس و مراکز علمی می پردازیم.
 

 

مبارزه با حشرات و آفات در دانشگاه ها و مراکز علمی


وجود آفاتی نظیر؛ سوسک، پشه یا مگس و … در محیط داخلی فروشگاه و یا رستوران ها باعث بروز مشکلاتی به لحاظ بهداشتی می شود. این مکان ها به دلیل تولید مواد غذایی بسیار آسیب پذیر هستند و آفاتی نظیر سوسک ، موش و … می توانند با هجوم به مواد خوراکی؛ ویروس ها را به انسان منتقل کنند ؛که این مسئله اعتبار و رزومه محل مورد نظر را شدیدا تخریب می کند. 
با توجه به این مسئله که رعایت استاندارد های بهداشتی در فروشگاه و رستوران ها از اهمیت بسیاری برخوردار است، در نتیجه باید از ورود آفات ،جوندگان و … به این محیط ها جلوگیری نمود .
عملیات سمپاشی آخرین روش مبارزه می باشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط ، نظافت ، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده ،ضروری می باشد. ممکن است محل مورد نظر به دلیل داشتن نوزادان سوسری در کپسول ها و تخم دیگر حشرات ، همچنین دور بودن حشرات از محیط احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد.
سمپاشی دانشگاهها