خرده فروشی ها

اغلب افراد برای تامین مایحتاج زندگی خود از فروشگاه ها ، پاساژ ها و انواع مغازه های موجود در سطح شهر استفاده می کنند حال اگر یکی از این مکان ها دچار آفت و هرگونه حشرات مزاحم و جانوران موذی باشند با رفت و آمد به این مکان ها می توان این جانوران و حشرات را با خود منتقل کرد و یا حتی موجب مریضی و بیماری در افراد شود از همین رو ما در مجموعه آوا سلامت با دانستن این موضوع که آلودگی محیطی بر فرد تاثیر به سزایی دارد اقدام به سمپاشی و ضدعفونی کنندگی مغازه ها،پاساژ ها و انواع فروشگاه ها در شهر کرده ایم.
سعی بر این داریم تا هر روز با افزایش علم و اطلاعات در مورد دفع آفات مختلف و به روز کردن ابزار آلات و تجهیزات سمپاشی بتوانیم کمک شایانی در پاکیزه  نگه داشتن محیط زندگی شما عزیزان کنیم.
   

سمپاشی فروشگاه ها

وجود آفاتی نظیر؛ سوسک، پشه یا مگس و … در محیط داخلی فروشگاه و یا رستوران ها باعث بروز مشکلاتی به لحاظ بهداشتی می شود. این مکان ها به دلیل تولید مواد غذایی بسیار آسیب پذیر هستند و آفاتی نظیر سوسک ، موش و … می توانند با هجوم به مواد خوراکی؛ ویروس ها را به انسان منتقل کنند ؛که این مسئله اعتبار و رزومه محل مورد نظر را شدیدا تخریب می کند. 
با توجه به این مسئله که رعایت استاندارد های بهداشتی در فروشگاه و رستوران ها از اهمیت بسیاری برخوردار است، در نتیجه باید از ورود آفات ،جوندگان و … به این محیط ها جلوگیری نمود .عملیات سمپاشی آخرین روش مبارزه می باشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط ، نظافت ، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده ،ضروری می باشد. ممکن است محل مورد نظر به دلیل داشتن نوزادان سوسری در کپسول ها و تخم دیگر حشرات ، همچنین دور بودن حشرات از محیط احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد.

 
سمپاشی فروشگاه ها