گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/10/09 - 11:50
كد :9

انواع سم موش

موش پستانداری کوچک از راستهٔ جوندگان است که مواد غذایی خود را به وسیلهٔ حرکات رفت و برگشتی با جلو آروارهٔ تحتانی خرد می‌کند. چون دندان‌های این حیوان مثل سایر جوندگان رشد دایمی دارد، برای جلوگیری از رشد بیش از حد، مجبور است که دایماً دندان‌های خود را با جویدن چیزهای نسبتاً سخت، از قبیل دانه‌ها و حبوبات، بفرساید و اگر موفق به پیدا کردن دانه‌های سخت نگردد به جویدن فرش‌ها، لباس‌ها، کتاب‌ها و هرچه که در دسترس خود بیابد مشغول می‌شود. موشها به انواع صحرایی و غیره تقسیم‌بندی می‌شوند که بستگی به طول دم آ

معرفی انواع سم موش

سم موش کش فسترک بلاکس:


از بین بردن موش با روشهای شیمیایی برای خلاصی از شر موشها  سم موش کش فسترک بلاکس  بهترین  و موثرترین سم برای نابودی انواع موشها  می باشد  موش یک آفت موذی میباشد برای مبارزه و دفع سریع موشها در باغات و مزارع  سم قوی موش کش فسترک  بلاکس بهترین سم موش کش  می باشد  این آفات خسارات زیادی را وارد می کنند   سم موش کش فسترک بلاکس برای نابودی موشهای صحرایی موش فاضلاب  موش خانگی  و موش سقف تهیه شده است.
•    بوی خاص طعمه و جذب سریع موش ها به آن
موش ها بر خلاف بینایی ضعیف، دارای حس بویایی خیلی قوی هستند. محققان و سازندگان طعمه سمی فسترک بلاکس از این حس قوی بویایی موش ها در جهت ساخت سم بهره برده اند، سم موش کش فسترک بلاکس دارای بوی خاصی است که موش به خوبی آن را استشمام می کند. به همین دلیل مشتاقانه به دنبال طعمه می گردد. شما با استفاده از این سم می توانید به راحتی موش ها را از لانه هایشان بیرون بکشید، موش ها جذب طعمه سمی شده و به محض خوردن آن، اثرات مرگبار طعمه آشکار خواهد شد.

•    بافت مناسب طعمه یا سم موش و تأثیر آن در کشتن آن
موش ها شبانه روز به دنبال غذا هستند. به این معنی که این موجودات در روز بین ۱۵ تا ۲۰ بار غذا می خورند، همچنین به علت رشد مداوم دندان هایشان همیشه باید در حال جویدن وسایلی با بافت محکم و سفت باشند. جویدن اجسام سخت مانند مقوا، کابل و جلد کتاب مانع از رشد بیش از حد دندان آن ها می شود. طعمه سمی ضد موش فسترک بلاکس دارای بافت سختی بوده و موش ها تمایل دارند تمام طعمه را با اشتیاق زیاد بجوند، به این ترتیب مرگ موش ۱۰۰% تضمینی خواهد بود. هرچند مواد طعمه به نحوی است که اگر موش فقط مقدار کمی از آن را نیز بخورد، اثرات کشنده طعمه بر موش قابل مشاهده خواهد بود.

 

انواع سم موش

طعمه کشنده موش کاپوت:


طعمه موش کش کاپوت یک طعمه کشنده با ماده اولیه فعال پرومتالین برای دفع انواع  گونه های موش می باشد  که به طرز بی نظیری توجه جوندگان از جمله موش را به سمت خود جلب کرده  ودر نتیجه در کنترل جمعیت موش های خانگی،صحرایی، و سایر موش ها  به طور شگفت انگیزی عمل می کند   این سم آفات از جمله موش ها را  در عرض کمترین زمان 24 ساعت از بین می برد.