پشه خاکی

نحوه شناسایی پشه خاکی

پشه خاکی

1. ظاهر پشه خاکی

پشه خاکی ها حشرات کوچکی با اندازه 5-2 میلیمتر و بدنی پر مو ، چشم های بزرگ و پاهای نسبتا ً بلند هستند.

2. تولید مثل پشه خاکی

پشه خاکی ها دارای دگردیسی کامل بوده ، ماده ها تخم خود را در نقاط مرطوب مانند: شکاف سنگ فرشها ، شکافها و سوراخهای سطح زمین ، ریشه خارجی درختان ، شکافهای موجود در کف طویله و مرغداریها ، میان شاخ و برگ های ریخته شده قرار می دهند. تخم ها پس از گذارندن دوره خود تبدیل به لارو می شوند و دارای 4 مرحله لاروی می باشند که پس از طی این دوره که بستگی به شرایط محیطی دارد تبدیل به شفیره وسپس بالغ میگردند.

3. رفتار و رژیم غذایی پشه خاکی

پشه خاکی های نر و ماده از شیره گیاهی تغذیه میکنند ولی ماده ها برای تخمگذاری و رسیدن تخم ها بایستی خونخواری نمایند.

4. کلیات

...

چگونه پشه خاکی وارد خانه میشوند ؟

هنگامی که پشه خاکی ها از طریق یک درب باز یا پنجره باز در داخل خانه می شوند، معمولا در ناحیه های تاریک و پنهانی قرار دارند اما در جستجوی خون  می آیند . صاحبان خانه ها گاهی اوقات پشه ها را در زیر کابینت یا در کمد و زیر  لباسشویی پیدا می کنند

پشه های خاکی  چقدر جدی هستند ؟

نشانه های فعالیت پشه خاکی شامل وزوز و نیش های بالقوه آنها می باشد. افراد واکنش های مختلفی نسبت به نیش زدن دارند، از التهاب خفیف تا التهاب شدید و تورم است از نظر ضایعات پوستی (سالک) و یا ضایعات احشائی (کالاآزار) و جلدی مخاطی تظاهر نمایند.
مقابله با پشه خاکی

چگونه پشه خاکی را از بین ببریم ؟

در صورت مشاهده هر گونه حشره ای در منزل یا محل کار با شماره 09197257810  تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما آخرین متد و روشهای مبارزه با حشرات را بطورحرفه ای برای شما انجام دهند .

دفع انواع حشرات در کرج

مجموعه آوای سلامت با چندین سال سابقه ی درخشان در خصوص سمپاشی انواع مزارع،ادارات،خانه ها و.... و از بین بردن انواع حشرات موذی آماده ی خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

بهترین مرکز دفع حشرات موذی در کرج

ارزانترین مرکز دفع حشرات در کرج