ساس بوسه زن

نحوه شناسایی ساس بوسه زن

ساس بوسه زن

1. ظاهر ساس بوسه زن

ساس بوسه زن دارای بدن صاف و تخت بوده که به آن این امکان را می دهد تا به راحتی خود را در درزها و شکاف الیاف وسایل اتاق خواب و سایر وسایل منزل به مانند بالش، تشک خوشخواب، تختخواب، پتو، ملحفه، مبلمان ، لباس ها پنهان شود.

2. تولید مثل ساس بوسه زن

ساس بوسه زن ماده بالغ روزی ۲–۳ تخم می‌گذارد؛ که در طول زندگی جمعاً ۲۰۰–۵۰۰ تخم می‌رسد. تخم‌های یک میلی‌متری سفید مروارید شکل‌اند. در مکانهای یاد شده قرار داده می‌شوند.

3. رفتار و رژیم غذایی ساس بوسه زن

ساس‌های بوسه زن فقط در هنگام خونخواری به طرف انسان می‌روند رد خون روی ملحفه‌ها و در مسیر مخفی‌گاه‌های ساس‌ها نشانه دیگری از وجود ساس است لکه‌های کوچک قهوه‌ای یا سیاه‌روی ملحفه، دیوار و کاغذدیواری نشانه‌ای احتمالی برای وجود ساس بوسه زن است.

4. کلیات

...

چگونه ساس بوسه زن وارد خانه میشوند ؟

سفرهای خارجی، سوار شدن به وسایل حمل و نقل عمومی، آمدن مهمان به خانه یا خرید اثاثیه یا مبلمان دست دوم همه می توانند ساس های بوسه زن را به خانه یا آپارتمان شما بیاورند.

ساس بوسه زن چقدر جدی هستند ؟

ساس بوسه زن ناقل ویروس خطرناکی است که عامل بیماری شاگاس است که تاثیرات خطرناکی روی سلامتی بدنمان می تواند بگذارد و نشانه هایی مانند بیماری آنفلوآنزا دارد و گاهی اوقات منجر به مرگ افراد می شود.

دفع ساس بوسه زن

چگونه ساس بوسه زن را از بین ببریم ؟

در صورت مشاهده هر گونه حشره ای در منزل یا محل کار با شماره 09197257810  تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما آخرین متد و روشهای مبارزه با حشرات را بطورحرفه ای برای شما انجام دهند .
 

راه های از بین بردن ساس

 

مرکز دفع حشرات موذی

 

سمپاشی منازل